українська російська англійська
В Україні запрацює Нідерландський тренінговий центр з молочарства, - Олексій Павленко
31.03.2016 | 11:55
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Під час бізнес-форуму Україна-Нідерланди відбулося підписання Контракту між Міністерством економічних справ Королівства Нідерланди та компанією DIFCO International BV щодо започаткування в Україні проекту Dutch Dairy Training Center (Нідерландський тренінговий центр з молочарства).

Проект буде реалізовано консорціумом за участю Difco International BV, Cow Signals Training Co. та HAS University of Applied Science при координації Difco International BV та за підтримки Міністерства економічних справ Нідерландів і представників нідерландського бізнесу.

«Подібні заходи сприяють розвитку ділового порозуміння та інтенсифікації партнерських відносин між Україною та Нідерландами  в галузі сільського господарства. Для нас співпраця з Нідерландами - це шанс перейняти успішний досвід розвитку агросектору», - прокоментував підписання угоди Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Він зазначив, що підтримка Уряду Нідерландів та нідерландського бізнесу підтверджує успішність реформ, проведених у галузі та підкреслив, що Міністерство буде продовжувати роботу в напрямку покращення бізнес-клімату та інвестиційної привабливості вітчизняного АПК.

«Планується, що проект розпочне роботу у 2-3 кварталі цього року.  За попередньою домовленістю, тренінговий центр буде здійснювати свою діяльність як віртуальний офіс з локальною присутністю нідерландських експертів у галузі молочарства», - повідомив Міністр. 

 

версія для друку