українська російська англійська
Мінприроди та національні природні парки України беруть участь у Міжнародній туристичній виставці
31.03.2016 | 13:02
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

30 березня в Міжнародному виставковому центрі відбулося офіційне відкриття ХХІІ Міжнародної туристичної виставки UITT 2016 «Україна – подорожі та туризм».

Цього року виставка зібрала 248 компаній з 28 країн світу. На ній представлені стенди Туреччини, Болгарії, В'єтнаму, Куби, Кіпру, Домінікани, Єгипту, Грузії, Мальти, Чорногорії, Португалії, Словенії, Таїланду, Тунісу та України.

Мінприроди у співпраці з Мінекономрозвитку та Українською асоціацією активного і екологічного туризму представляє на національному стенді України програму Національні природні парки України для екологічного туризму та відпочинку.

За результатами першого дня роботи досягнуто домовленостей щодо висвітлення важливості національних природних парків України у розвитку екологічного туризму на слуханнях в Комітеті Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризм, які відбудуться на наступному тижні.

Розвиваючи екологічний туризм в національних природних парках та інших природоохоронних територіях, де це дозволено законодавством, Україна створює систему довготривалого збереження природи, виховує любов до неї і до рідного краю, сприяє фізичному і психічному здоров’ю громадян, забезпечує умови для збалансованого соціально-економічного розвитку віддалених регіонів.

Для ознайомлення відвідувачів виставки з цінностями кожного національного природного парку України вже другий рік поспіль Мінприроди спільно з Українською асоціацією активного і екологічного туризму і Агенцією Сучасних Спеціалістів та Авторів «АССА» випускають каталог «Екологічний туризм та національні природні парки України», з яким можна ознайомитися за посиланням: http://book.uaeta.org/

 

версія для друку