українська російська англійська
Степан Полторак підписав Директиву щодо проведення організаційних заходів у Міністерстві оборони України у 2016 році
31.03.2016 | 16:10
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 31 березня, в ході чергового засідання Ради реформ Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав Директиву щодо проведення організаційних заходів у Міністерстві оборони України у 2016 році.

«Ця директива є основою для структурної перебудови Міністерства оборони», – підкреслив глава оборонного відомства та зазначив, що в процесі роботи до неї можуть вноситися подальші зміни.

«На сьогодні у складі Міністерства оборони 15 департаментів, 7 управлінь та три окремих відділи, чисельність військовослужбовців і працівників апарату Міноборони складає 770 осіб. За результатами заслуховування керівників структурних підрозділів мною прийнято рішення щодо введення нової структури та чисельності апарату Міністерства оборони України. В ході оптимізації штату буде ліквідовано два департаменти, реорганізовано шість департаментів, п’ять управлінь та відділів. В рамках реформування ми плануємо скоротити чисельність апарату Міністерства оборони на 200 осіб», – зазначив Міністр оборони України.

Генерал армії України Степан Полторак наголосив, що механічного скорочення особового складу Міноборони не буде.

«Рішення прийматимуться за результатами роботи відповідних комісій по оцінці професійних якостей кожного, хто працює в Міністерстві оборони», – підкреслив він.

Міністр оборони України зазначив, що після зміни структури оборонного відомства буде здійснено перерозподіл функціональних обов’язків та чітко визначено рівень відповідальності кожної посадової особи від керівника структурного підрозділу до державного службовця, який працює в Міністерстві оборони.

«Я планую передати частину своїх повноважень заступникам, повноваження заступниківкерівникам департаментів для того, щоб підвищити відповідальність кожного, хто працює в Міністерстві оборони, за рішення, які готуються Міністру оборони і які приймаються», – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

версія для друку