українська російська англійська
На Волині запланували провести вісім земельних аукціонів у квітні
01.04.2016 | 12:35
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У квітні на Волині планується провести вісім земельних аукціоні. На торги виставлять 10 ділянок державної та комунальної власності.

Інвесторам запропонують придбати права оренди на 225,08 га державних земель сільськогосподарського призначення, що розташовані в Іваничівському, Ківерцівському, Любомльському, Турійському та Маневицькому районах Волинської області. Стартова ціна оренди всіх ділянок – 484,1 тис. гривень.

На земельний аукціон також винесуть права власності на 0,51 га із земель комунальної власності у містах Нововолинськ та Ковель. Початкову вартість ділянок визначили на рівні 434,1 тис. гривень. Землевпорядники відзначають, що в ході конкурентних торгів, вартість землі на Волині зростає приблизно на 30% від стартової.

«Підготовка прав на  земельні ділянки до аукціонів проводиться постійно. Торги зарекомендували себе як прозорий механізм розпорядження землею. Відкрита конкуренція дозволяє мінімізувати фактор особистісного втручання та корупційну складову. Окрім того, аукціони дозволяють відчутно підняти вартість землі», - наголошує начальник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку