українська російська англійська
Мінагрополітики ініціюватиме перед Урядом впровадження програм підтримки для аграріїв Донеччини та Луганщини, - Олексій Павленко
01.04.2016 | 15:16
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Мінагрополітики звертатиметься до Кабінету Міністрів України, інших заінтересованих державних органів та установ щодо налагодження безперешкодної реалізації зерна в цьому маркетинговому році на територіях Луганської та Донецької областей. Про це йшлося сьогодні у Мінагрополітики під час наради щодо проблемних питань розвитку АПК  в областях, на території яких проводиться антитерористична операція.

Участь у заході взяли представники Департаментів АПК облдержадміністрацій вищезазначених регіонів, інших центральних органів влади та правоохоронних органів, а також керівники ПАТ «ДПЗКУ», ПАТ «Аграрний Фонд» та ДСБУ «Аграрний фонд». Було обговорено нагальні проблеми та можливі майбутні ризики щодо вивезення зерна з Донецької та Луганської областей.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко повідомив:  «Сільгосптоваровиробники Луганського та Донецького регіонів знаходяться  на території із особливим режимом, а тому потребують максимальної допомоги з боку держави. Враховуючи це, Мінагрополітики вживатиме максимальних заходів, зокрема звертатиметься до Кабінету Міністрів України з ініціативою введення спеціального режиму страхування та впровадження програм підтримки для цих сільгосптоваровиробників». 

У свою чергу заступник Міністра Олена Ковальова  повідомила, що Мінагрополітики звернеться до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з проханням встановлення тарифів для сільгосптоваровиробників Луганської та Донецької областей. «У нас діє єдиний державний тариф на електроенергію. Але Мінагрополітики обговорюватиме із представниками НКРЕКП можливості врегулювання спецтарифів», - запевнила заступник Міністра. 

За результатами зустрічі було домовлено провести нараду безпосередньо на території Луганської та Донецької областей за участю представників департаментів АПК, суб’єктів боротьби із тероризмом, Мінінфраструктури, ПАТ «ДПЗКУ» та ПАТ «Аграрний Фонд» та сільськогосподарськими виробниками, зернотрейдерами, аби узгодити всі питання логістики та можливі варіанти закупівлі зернових.

 

 

версія для друку