українська російська англійська
НКРЕКП оприлюднила Звіт про результати своєї діяльності у 2015 році
01.04.2016 | 16:06
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), відповідно до статті 151 Закону України «Про природні монополії» та пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року № 715/2014, оприлюднила на власному офіційному веб-сайті Звіт про результати своєї діяльності у 2015 році в рубриці «Про Комісію».

В звіті представлена інформація щодо функціонування ринків електроенергії, природного газу, сфер теплопостачання, водопостачання і водовідведення, а також перероблення та захоронення побутових відходів. Детально висвітлено діяльність Комісії з регулювання у сферах природних монополій та на суміжних ринках, її внесок у реформування ринків природного газу та електроенергії, вдосконалення системи регулювання у сферах комунальних послуг.

Річний звіт затверджено постановою НКРЕКП від 31.03.2016 № 515.

Крім того, Звіт про діяльність НКРЕКП у 2015 році також буде оприлюднено в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕКП».

версія для друку