українська російська англійська
Мультимедійна платформа іномовлення України звернеться до Національної туристичної організації Греції з пропозицією співпраці
04.04.2016 | 10:56
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

1 квітня 2016 року відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з Надзвичайним і Повноважним Послом Греції в Україні Василісом Пападопулосом.

Під час зустрічі були обговорені питання розширення співпраці між країнами у напрямку туристичної та культурної привабливості, в тому числі поширення трансляції каналу UATV на території Греції.

Міністр Юрій Стець зазначив, що співпраця між країнами, зокрема із залученням провідних медіа України, розширить додаткові можливості для розвитку туризму.

«Представники туристичної сфери, медіа та урядів обох країн, я впевнений, знайдуть можливості співпраці, зокрема в розвитку інформаційного простору двох держав та популяризації їх цінностей, коли зберуться за одним столом переговорів», - підкреслив Міністр.

Зацікавившись пропозицією, Високоповажний Посол запропонував розглянути можливості  співпраці з Грецькою національною туристичною організацією і пообіцяв сприяти налагодженню контактів між сторонами.

Зазначимо, що Міністр інформаційної політики України Юрій Стець проводить регулярно зустрічі з послами інших країн та міжнародними організаціями з метою якомога швидше запустити телеканал іномовлення України UATV по всьому світу, даючи правдиві та офіційні новини про Україну.

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно із Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

 

версія для друку