українська російська англійська
У Запорізькій області 917 учасників АТО отримають у власність земельні ділянки
04.04.2016 | 11:35
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На території Запорізької області з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею 917 учасників АТО отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення ділянок загальною площею 746,52 гектара. У головному управлінні Держгеокадастру області військовим надали 635 дозволів на 631,22 га земель. Ще 282 рішення на ділянки площею 115,3 га ухвалили органи місцевого самоврядування. Лише за останній тиждень у землевпорядній службі прийняли 95 наказів для відведення 152 га земель.

На сьогодні у Запорізькій області оформлення землі у власність завершили 87 учасників АТО. Військовослужбовці отримали земельні ділянки загальною площею 33,29 гектара.

Землевпорядники регіону сформували реєстр земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані учасникам АТО у власність. До переліку внесли земельні масиви загальною площею 2019,57 гектарів. Цільове призначення ділянок – для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

версія для друку