українська російська англійська
Одеські землевпорядники відцифрували дані більше 50% поземельних книг
04.04.2016 | 15:47
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Кадастрові реєстратори Одещини вже відкрили в електронному форматі 123 982 поземельні книги, що складає 51% від загальної кількості. До червня поточного року планується перевести в електронний формат ще 110 742 поземельні книги.

Повністю, на 100%, відкрили дані про землі у 14 територіальних одиницях: Котовському, Савранському, Великомихайлівському, Березівському,  Іванівському, Миколаївському, Саратському, Фрунзівському,  Ренійському районах та містах Одесі, Білгород-Дністровському, Іллічівську та  Ізмаїлі.

Найбільшу кількість поземельних книг щоденно оцифровують у Комінтернівському (біля 300), Болградському, Балтському, Тарутинському районах (біля 200).

У землевпорядній службі регіону відзначають, що створення електронних поземельних книг підвищить якість надання Держгеокадастром он-лайн послуг. Цифрові дані про земельні ділянки значно скорочують час обробки інформації та зменшують навантаження на державних кадастрових реєстраторів у частині надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Довідково

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів.

 

версія для друку