українська російська англійська
Київська філія НТКУ продовжує телемарафон "Дзвони Чорнобиля"
04.04.2016 | 17:33
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Триває телемарафон «Дзвони Чорнобиля» на Центральному каналі, присвячений 30-м роковинам Чорнобильської трагедії. В третій програмі циклу, що відбудеться 05. 04. 16 о 10.30 (повтор о 21.30), йтиметься про стан справ у соціальному захисті чорнобильців. І не лише України.

Співрозмовниками ведучих будуть віце-президент «Союзу Чорнобиль України» Володимир Яценко, а також за допомогою телемосту до розмови приєднаються голова Литовського руху «Чорнобилів» Пранас Пашкявічус та голова «Союзу Чорнобиль» Киргизької Республіки Кадирбек Сасикулов.

Про те, чому під Києвом занепадає унікальний Центр реабілітації постраждалих від Чорнобильської катастрофи на 600 ліжок і як врятувати державне майно, йтиметься в інтерв’ю із доктором медичних наук, першим заступником генерального директора ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» Віктором Сушком.

І на завершення учасники програми та глядачі згадають тих, хто стояв біля витоків українських телемарафонів «Дзвони Чорнобиля». Цього разу меморіальний відеонарис буде присвячено Вірі Бояренко - талановитій журналістці, яку шанобливо називали берегинею «Дзвонів Чорнобиля».

 

версія для друку