українська російська англійська
Згідно з держоборонзамовленням, цього року для ЗСУ закуплено та поставлено близько 150 одиниць озброєння та військової техніки
05.04.2016 | 10:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Державні підприємства продовжують постачати до Збройних Сил України нове та модернізоване озброєння та військову техніку.

“Згідно з державним оборонним замовленням, цього року для Збройних Сил України закуплено та поставлено близько 150 одиниць озброєння та військової техніки, у тому числі новітні БТРи, 120-мм міномети, бойові броньовані машини та наземні локатори. Крім того, до Збройних Сил України надійшло понад 100 автомобілів різних модифікацій та 28 тисяч боєприпасів”. Про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив помічник Міністра оборони України з питань зв’язків з громадськістю підполковник Олексій Чорнобай.

На даний час Міністерство оборони України опрацювало проект Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року. Документ пройшов розгляд і вже затверджений Кабінетом Міністрів України.

Ефективне виконання державного оборонного замовлення на вітчизняних підприємствах, в організаціях і установах забезпечують військові представництва Міністерства оборони України.

З початку року вони проконтролювали якість ремонту та виробництва і прийняли для Міністерства оборони України продукцію оборонного призначення на суму понад 640 мільйонів гривень, а для інших силових структур – на суму близько 540 мільйонів гривень. За надання цих послуг до спеціального фонду Міністерства оборони України зараховано 1 мільйон 750 тисяч гривень.

Крім того, з початку року військові представництва Міноборони попередили надмірні витрати бюджетних коштів виконавцями державного оборонного замовлення на суму більше 277 мільйонів гривень.

версія для друку