українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
05.04.2016 | 13:31
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було.

На адміністративній межі прикордонники Бердянського загону зафіксували проліт на тимчасово окупованій території АР Крим 5  російських літаків Ил-76, а також 2 вертольотів Мі-8. Проінформовано взаємодіючі підрозділи.

Понад тонну алкогольних напоїв зупинили на контрольному посту "Березове" прикордонники Донецького загону. Під час перевірки автомобіля «Сітроєн» прикордонний наряд виявив у салоні автомобіля 109 пластикових ємностей по десять літрів зі спиртними напоями, а саме коньяком, вином та горілкою. Сума оцінки виявленого склала близько 90 тисяч гривень.

Близько 8,5 тисяч пачок сигарет, які намагалися перемістити через лінію розмежування з неконтрольованої території виявили прикордонники Краматорського загону спільно з співробітниками СБУ та представниками фіскальної служби. Під час перевірки в контрольному пункті в'їзду-виїзду «Зайцеве» вантажного автомобіля «Газель» міжвідомча група виявила під обшивкою кузова, в ящику для інструментів та спеціально обладнаному тайнику 850 блоків цигарок марки «АШІМА» та «LD». Виявлені цигарки та автомобіль встановленим порядком передано компетентним органам для прийняття правового рішення.

Три вантажівки з господарчими товарами та одягом, які намагались потрапити на неконтрольовану територію в об’їзд визначених дорожніх коридорів зупинили також прикордонники Краматорського загону. Вантаж вартістю майже 300 тисяч гривень разом з транспортними засобами передано представникам фіскальної служби.

Ще один транспортний засіб з вантажем саджанців плодових дерев прикордонний наряд зупинив на контрольному посту «Майорськ». Водій, громадянин України, намагався перемістити близько однієї тисячі саджанців на неконтрольовану територію. Конфіскат вартістю 30 тисяч гривень передали зведеній мобільній групі для прийняття правового рішення.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Зайцеве» прослідувало 2 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем від благодійних фондів «Людина в біді» та «Доброта». Транспортні засоби перевозили для жителів Донецька гігієнічні набори, обладнання для обігріву загальною вагою понад 20 тонн та понад одну тонну дитячого харчування.

 

версія для друку