українська російська англійська
Держенергоефективності та Київська обласна державна адміністрація посилюють співпрацю у сфері енергоефективності житлових будинків
05.04.2016 | 18:11
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

5 квітня 2016 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук підписали Меморандум про партнерство.

Дане співробітництво передбачає об’єднання зусиль, зокрема щодо фінансової підтримки населення на впровадження енергоефективних заходів в житлових будинках.

Відповідно до підписаного документа Київська обласна державна адміністрація бере на себе зобов’язання продовжувати регіональну програму з енергоефективності, якою буде передбачено співфінансування «теплих» кредитів для населення за рахунок обласного бюджету.

«Підписання Меморандуму про співпрацю у сфері енергоефективності житлових будинків з Київською ОДА для Агентства важлива подія. Наразі це вже 25 документ, підписаний Держенергоефективності з місцевими органами виконавчої влад. Цим документом ми завершуємо підписання Меморандумів з обласними органами виконавчої влади», -  повідомив Сергій Савчук та додав, що сьогодні Київська область має досвід роботи у цій сфері займає друге місце у рейтингу попиту на «теплі» кредити.

«Завдяки розробці місцевих програм співфінансування «теплих» кредитів» населення має можливість отримати ще більший розмір компенсації. Наразі вже прийнято 135 таких програм», - наголосив голова Агентства та додав, що в цьому році буде передбачено більше коштів у місцевих бюджетах на співфінансування «теплих» кредитів.

Інформуючи про стан реалізації програми Сергій Савчук закликав мешканців Київщини долучатися до впровадження заходів з енергоефективності.

У свою чергу голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук зазначив, що для Київщини питання енергоефективності є одним із пріоритетних напрямів діяльності. Саме тому місцева влада всіляко підтримуватиме впровадження заходів з енергозбереження і долучиться до співфінансування державної програми «теплих» кредитів.

Також, голова Київської ОДА Максим Мельничук запевнив, що співпраця з Держенергоефективності буде ефективною та різнобічною.

«Навесні цього року Київська область перейде до практичного втілення різноманітних вітчизняних біотехнологій і до вирощування біоенергетичних культур вже у промислових масштабах. Ми маємо чудові полігони, на яких були відпрацьовані технології вирощування міскантуса, енергетичної тополі та верби. Подібні проекти дозволять не тільки підвищити нашу енергоефективність, але й стануть передумовою для створення нових робочих місць, залучення капіталовкладень і розвитку нового та перспективного для нашої країни ринку виробництва», - зауважив голова Київської ОДА.

 

версія для друку