українська російська англійська
Від успішності оргзаходів у Міноборони у 2016 році залежить подальше реформування ЗСУ, -Олександр Дублян
06.04.2016 | 14:06
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Метою реформування апарату Міністерства оборони України у 2016 році є побудова збалансованого за обсягом завдань і чисельністю апарату Міністерства оборони України, його реформування відповідно до стандартів країн НАТО, набуття структурними підрозділами сучасних принципів керівництва, забезпечення демократичного цивільного контролю, виключення ризиків корупції при прийнятті рішень, здійснення чіткого розподілу повноважень та посилення відповідальності керівників.

Про це сьогодні, 6 квітня, повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян, який керує одним з Підкомітетів реформ в оборонному відомстві.

«Ми усвідомлюємо, що від успішності проведення організаційних заходів в оборонному відомстві залежить подальше впровадження реформ у Збройних Силах України, – зазначив генерал-лейтенант Олександр Дублян. - Реформування Міністерства оборони України – це не механічне скорочення. Організаційні заходи відбуватимуться тільки за рахунок злагоджених дій керівного складу, посадових осіб структурних підрозділів Міністерства оборони та  профспілок».

Заступник Міністра нагадав, що з метою виконання заходів реформування апарату Міністерства видано спільну організаційну директиву, яку 31 березня 2016 року на черговому засіданні Комітету реформ підписав Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Цей документ доведено до керівників та всього особового складу підрозділів апарату, з подальшим інформуванням об’єднаного комітету профспілки працівників Міноборони та Генштабу Збройних Сил України.

версія для друку