українська російська англійська
Землевпорядники Тернопільщини майже вдвічі збільшили надходження від надання адмінпослуг
06.04.2016 | 16:06
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року надходження до місцевих бюджетів Тернопільської області від адмінпослуг у сфері земельних відносин склали 595 тис. гривень. Ця сума на 45%, або на 203 тис. гривень більша, ніж за аналогічний період 2015 року. Кошти у повному обсязі спрямовуються до місцевих бюджетів.

Найбільше громадяни зверталися за витягами із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. З початку року заявникам надано 7,1 тис. таких послуг.

Спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру Тернопільської області надали фізичним та юридичним особам більше 9 тис. послуг з Державного земельного кадастру. Також в області зареєстрували більше 8 тис. земельних ділянок.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку