українська російська англійська
Олександр Бригинець: Передбачаю встановлення телевишки на Карачуні до Дня визволення Краматорська, Слов'янська
06.04.2016 | 16:24
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Встановлення телевишки на Карачуні може відбутися до Дня визволення Краматорська, Слов’янська – 5 липня. Про це в Краматорську 6 квітня 2016 року, під час прес-конференції повідомив народний депутат України, радник Міністра інформаційної політики України Олександр Бригинець.

«Підготовчі роботи на об’єкті завершено. Відремонтовано будівлю, яка обслуговувала вежу, а також налагоджено кабельну систему електропостачання. Таким чином, проаналізувавши ситуацію на об’єкті та готовність технічну, можу прогнозувати, що встановлення телевежі відбудеться до Дня визволення Краматорська, Слов’янська – 5 липня. І це буде символічною перемогою», - сказав Олександр Бригинець.

Як досліджено моніторинговою місією МІП в зоні АТО раніше, встановлена телевежа, яка матиме висоту 180 м, дасть змогу покрити українським мовленням значну частину Донеччини, а головне, заповнить прогалини, де через нерівність рельєфу відсутній український сигнал. Зараз тимчасова вежа на Карачуні має висоту 30 м. Зазначимо, основною вимогою для покриття територій з «білими плямами» в областях є висота вежі, яка має бути не менше 130 метрів.

Радник також зауважив важливість співпраці в боротьбі за інформаційну безпеку всіх приватних компанійкабельщиків та влади. «В зоні АТО треба віддавати перевагу як і кабельному, так і ефірному мовленню, так і Інтернет-телебаченню. Всі джерела є важливими, оскільки так у населення буде вибір серед джерел інформації. Щодо інформаційної безпеки, я як представник виконавчої влади, і як представник законодавчої влади, лобіюватиму інтереси інформбезпеки в Комітеті ВРУ з питань національної безпеки та оборони», - підкреслив Олександр Бригинець.

 

версія для друку