українська російська англійська
Досвід японських фахівців дозволить Україні зробити якісний стрибок у реформуванні сектору теплопостачання, - Геннадій Зубко
07.04.2016 | 18:18
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні модернізація та налагодження ефективної роботи українських підприємств, що виробляють та транспортують тепло, має найбільший потенціал з точки зору ефекту на скорочення споживання енергії. На етапі повного реформування галузі досвід японських спеціалістів дозволить Україні ефективно впроваджувати найсучасніші технології у сфері енергоефективності. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко після відвідування найбільш ефективної та екологічної теплоелектростанції у світі Isoro в японському місті Йокогама.

За словами Геннадія Зубка, фахова експертиза світового рівня, стійке фінансування та ефективне управління в галузі дозволить досягти більше ніж 1,0 млрд. м3 щорічної економії газу уже через три-п’ять років. Інструментом для досягнення цієї мети стане Фонд енергоефективності, модель якого нещодавно презентували в Мінрегіоні.  

«Модернізована ТЕС «Ісого» вважається взірцем найсучасніших технологічних досягнень у сфері виробництва електроенергії теплоелектростанціями. Досвід таких компаній дозволить Україні зробити впевнений крок вперед у галузі енергозбереження», - зауважив Віце-прем’єр-міністр. Як уже зазначалося, під час зустрічі української делегації із керівництвом Федерації економічних організацій Японії (Кейданрен) особливий інтерес японської сторони викликали перспектива інвестицій в енергоефективність.

Нагадаємо, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко входить до складу офіційної делегації робочого візиту Президента України Петра Порошенка до Японії. Під час зустрічі з керівництвом компанії модернізованої ТЕС «Ісого» Президент України Петро Порошенко запросив японських фахівців з енергоефективності до України для обміну досвідом у нашій країні.

 

версія для друку