українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування у зоні проведення АТО
08.04.2016 | 10:14
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Пасажиро-транспортний потік в контрольних пунктах в'їзду-виїзду залишався інтенсивним. Протягом минулої доби він характеризувався подальшим збільшенням на усіх напрямках у порівнянні з попередньою добою. Найбільш активний рух був в контрольних пунктах «Зайцеве» та «Новотроїцьке».

Нагадаємо, що з сьогоднішнього дня пропуск громадян через контрольний пункт «Станично-Луганське», що на лінії розмежування, тимчасово призупинено. Таке рішення було прийняте штабом АТО. Це пов’язане з загостренням обстановки поблизу н.п. Станиця Луганська, адже незаконні збройні формування значно активізували обстріли в даному районі. Тимчасове обмеження, що діятиме в контрольному пункті, направлене на забезпечення безпеки життя та здоров’я цивільного населення, яке прямує через КПВВ. Контрольний пункту в'їзду-виїзду «Станично-Луганське» відновить свою роботу після стабілізації обстановки та припинення бойовиками провокаційних обстрілів.

Загалом через КПВВ учора прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів:

«Зайцеве» – 7885 осіб та 1560 транспортних засобів;

«Мар`їнка» – 5570 осіб та 1300 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6120осіб та 1660 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2370 осіб та 615 транспортних засобів;

«Станично-Луганське» – 4660 осіб.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування через КПВВ «Зайцеве» на в’їзд з неконтрольованої території слідувало 300 автівок, а у зворотному напрямку 200. У «Мар`їнці» на в’їзд прямувало 300 автівок, а на виїзд знаходилося по 150 транспортних засобів. Через контрольний пункт «Новотроїцьке» прямувало 30 авто на виїзд, на в`їзд черг не було. В контрольному пункті «Гнутове» черг не було.

 

версія для друку