українська російська англійська
Цьогоріч День довкілля українці відзначатимуть 16 квітня
08.04.2016 | 15:01
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У 2016 році в Україні відзначатимуть День довкілля 16 квітня.

«Мінприроди з цією метою надіслало звернення до всіх обласних державних адміністрації, Київської міськдержадміністрації, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується через Міністра екології та природних ресурсів, а також керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди, з проханням провести у цей день комплекс заходів щодо поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів тощо», - повідомив директор департаменту охорони природних ресурсів Мінприроди Михайло Томахін на брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів 8 квітня.

За його словами, Міністерство наголошує на необхідності широкого висвітлення та організації цих заходів у ЗМІ за участю громадськості.

Крім того, директор департаменту закликав громадян долучитися до проведення всеукраїнської акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою», яка стартує о 10 годині 23 квітня.

Нагадаємо, що День довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855.

 

 

версія для друку