українська російська англійська
В Одесі проведено заходи з відзначення річниці створення Західної військово-морської бази
11.04.2016 | 12:28
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Західній військово-морській базі Військово-Морських Сил Збройних Сил України проведено заходи з відзначення 22-ї річниці створення військової частини.

Командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Гайдук у привітальній промові наголосив на важливому призначенні Західної військово-морської бази, відзначив її суттєвий внесок у справу захисту країни з морського напрямку. Зупиняючись на перспективах розвитку Західної військово-морської бази, керівник виду Збройних Сил України наголосив на важливості удосконалення системи управління, модернізації інфраструктури, а також урахування соціального аспекту службової діяльності.

Віце-адмірал Сергій Гайдук подякував особовому складу за підтримання належного рівня бойової готовності, побажав примножувати здобутки вітчизняного флоту, покращувати рівень навченості та готовності до успішного виконання завдань за призначенням, продовжувати спільно з ветеранами військової частини кращі флотські традиції.

Військових моряків також вітали, вручали грамоти і подарунки представники органів державної влади, військовослужбовці інших видів Збройних Сил України та військових формувань, ветерани флоту і громадськість.

З нагоди річниці військової частини заохочено велику групу військовослужбовців ВМС.

версія для друку