українська російська англійська
Земельні аукціони: на Черкащині інвесторам для оренди запропонують більше 120 гектарів сільгоспземель
11.04.2016 | 12:57
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Головному управлінні Держгеокадастру Черкаської області на земельному аукціоні у квітні інвесторам запропонують узяти в оренду вісім земельних ділянок. Загальна площа земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) становить 123 гектари.

Виставлені на торги ділянки знаходяться у Чигиринському районі (шість ділянок площею 108,5 га) та по одній земельній ділянці - у Монастирищенському (13,2 га) та Жашківському  (1,3 га) районах області.

З початку року на Черкащині землевпорядники вже провели чотири земельні аукціони. За результатами торгів інвесторам передали у користування 26 земельних ділянок загальною площею 571 гектар.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

 

версія для друку