українська російська англійська
На Одещини отримали більше 1,7 мільйона гривень відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв
11.04.2016 | 16:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року до бюджетів органів місцевого самоврядування Одеської області надійшло 1,77 млн. грн. в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв.

Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад знаходиться 77,460 млн. гривень. На рахунку обласної ради – 11,434 млн. грн., міст обласного значення – 588,25 тис. грн., районних рад – 6,98 млн. грн., сільських, селищних і міських – 58,461 млн. гривень.

Найбільші суми акумульовані на рахунках місцевих рад Біляївського (29,3 млн. грн.), Комінтернівського (22,562 млн. грн.) та Овідіопольського (12,65 млн. грн.) районів.

Відповідно до Земельного кодексу України кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб. Також фінансовий ресурс направляється на  поліпшення угідь, охорону земель, а також на проведення інвентаризації, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

версія для друку