українська російська англійська
Богдан Червак відвідав Луганську філію НТКУ у Сєвєродонецьку
12.04.2016 | 14:07
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

У Луганській області у робочому відрядженні перебуває перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

Разом із журналістом Харківської ОДТРК Миколою Шлапаком він має відвідати міста, що знаходяться у безпосередній близькості до лінії розмежування, передати місцевим бібліотекам, школам книги, зібрані українськими видавцями, зустрітися з бійцями військових підрозділів, що захищають Україну від проросійських терористів.

Першою зупинкою стало місто Сєвєродонецьк, де Богдан Червак відвідав Луганську філію НТКУ, ознайомився з ходом реформування обласної ТРК у суспільного мовника, зустрівся з виконавчим директором філії Андрієм Шаповаловим.

«Ви перебуваєте на передовій інформаційного фронту, - зазначив Богдан Червак. - Від вашої фаховості, небайдужості, проукраїнської позиції залежить те, якою сприймають Україну мешканці прилеглих до зони АТО територій та жителі окупованої частини Луганщини. Єдиної непереможною зброєю проти путинської пропагандистської машини є правда, і ви нею володієте досконало».

Під час перебування в Луганській області журналіст Харківської ОДТРК Микола Шлапак робить репортажі, записує інтерв’ю, які згодом будуть викладені у вільному доступі для трансляції усіма регіональними НТКУ. Крім того, за першою технічною можливістю журналіст веде стрім-трансляції з місця подій.

 

версія для друку