українська російська англійська
За адмінпослуги у земельній сфері на Хмельниччині до бюджету надійшло понад 870 тисяч гривень
12.04.2016 | 16:56
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру Хмельницької області надали 51 351 адмінпослугу. З них 37 794 (73,6% від загальної кількості) громадяни отримали на безоплатній основі. Інші 13 557, або 26,4% - на платній.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Хмельниччини перерахували до бюджету понад 873,6 тис. гривень. Найбільші надходження у розмірі 712,2 тис. грн. отримали за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 141,7 тис. грн. надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру. Більше 17,2 тис. грн. склала плата за висновки держаної експертизи землевпорядної документації.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість (11 523 запитів) стосувалися державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру. Також землевпорядники підготували 8 310 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі. Інші 5954 адмінпослуги – запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку