українська російська англійська
Уряд збільшив обсяг видатків з держбюджету на проведення міжнародних та всеукраїнських заходів з підтримки талановитих дітей
13.04.2016 | 10:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2016 рік.

Так, зменшено обсяг видатків освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на 290 102,8 тис. гривень.

В той же час збільшено обсяг на забезпечення діяльності Національного центру «Мала академія наук України», надання позашкільної освіти державними позашкільними навчальними закладами, заходи з позашкільної роботи на 11 500,0 тис. гривень, на здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів на 278 302,8 тис. гривень, на проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»  на 300 тис. гривень.

Кошти планується направити на проведення міжнародних та всеукраїнських заходів з виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді; проведення всеукраїнських масових заходів з національно-патріотичного виховання, зокрема, Форуму українських патріотичних справ «Ми –Українці!», ІІІ фінального етапу гри «Сокіл» («Джура»); забезпечення участі команди України у міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики.

Крім того, даний перерозподіл забезпечує у повному обсязі видатки на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної власності у 2016 році.

 

версія для друку