українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
13.04.2016 | 13:47
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Безпілотних літальних апаратів прикордонниками за добу виявлено не було.

Учора з боку неконтрольованої території бойовиками був здійснений обстріл  по позиціям блокпосту «Мар’їнка» з АГС-17. Постраждалих серед прикордонників немає.

На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Зайцеве» прикордонниками спільно з представниками фіскальної служби затримано громадянина України, який прямуючи з неконтрольованої території автомобілем «Деу» намагався перемістити близько одного літра ртуті. За даним фактом проінформовано представників СБУ.

Також на цьому ж контрольному пункті оглядова група затримала автомобіль «Фольксваген» з вантажем тютюнових виробів та спирту. Водій намагався перевезти на неконтрольовану територію 536 пачок сигарет та 16 пляшок спирту. Транспортний засіб передано представникам фіскальної служби.

Під час огляду автомобіля «Мерседес»  на блокпосту «Майорськ» прикордонники виявили спортивні товари вартістю близько 60 тисяч гривень. Водій, громадянин України, прямував на неконтрольовану територію.

Прикордонниками Луганського загону спільно з представниками фіскальної служби  на березі річки Сіверський Донець затримано трьох громадян України, які   попередньо причетні до незаконного переправлення осіб через лінію розмежування. Під час огляду виявлено три гумові човни. Проінформовано співробітників СБУ.

Через контрольний пункт в’їзду виїзду «Новотроїцьке» до неконтрольованої території прослідували два вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем. Транспортні засоби перевозили понад 20 тонн побутової хімії від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

 

 

версія для друку