українська російська англійська
Уряд запрошує зацікавлені сторони для консультацій щодо плану заходів з виконання секторальної частини Угоди про асоціацію
13.04.2016 | 15:30
УРЯДОВИЙ ОФІС З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

Урядовим офісом з питань європейської інтеграції, спільно з іншими міністерствами та органами державної влади та з урахуванням результатів виконання домовленостей засідань двосторонніх органів асоціації розроблено деталізований проект Плану заходів з імплементації розділу V «Економічне та галузеве співробітництво» Угоди про асоціацію.

Зазначений проект має на меті оновити діючий План заходів з імплементації Угоди про асоціацію у секторальній частині з урахуванням результатів роботи у 2014-2015 роках.

Новий План заходів розрахований на 2016-2019 роки і містить завдання у сферах: енергетики, включаючи ядерну енергетику; макроекономічного співробітництва; управління державними фінансами; оподаткування; статистики; охорони навколишнього середовища; цивільного захисту; транспорту; космосу; співробітництва у сфері науки та технологій; політики у сфері промисловості та підприємництва; фінансових послуг; інформаційного суспільства; туризму; сільського господарства; соціальної політики; громадського здоров’я тощо. План також враховує оновлення актів законодавства ЄС, які відбулись з часу закінчення переговорів про укладення Угоди про асоціацію.

Затвердження проекту Плану дасть можливість міністерствам, іншим центральним і місцевим органам виконавчої влади та органам державної влади здійснити послідовні та взаємоузгоджені заходи з виконання Угоди про асоціацію у частині економічного та галузевого співробітництва між Україною та ЄС.

Запрошуємо усі зацікавлені сторони надати свої пропозиції, зауваження та коментарі до проекту плану заходів.

З проектом можна ознайомитися та надати пропозиції на сайті  civic.kmu.gov.ua  (пропозиції щодо проекту плану заходів можна також надавати на електронну пошту GOEI@kmu.gov.ua).

 

версія для друку