українська російська англійська
Держенергоефективності взяло участь у дискусії "Енергоефективність у промисловості: зростання потенціалу"
14.04.2016 | 17:55
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Держенергоефективності взяло участь у дискусії «Енергоефективність у промисловості: зростання потенціалу».

Дана дискусія відбулася в рамках ІІІ-го форуму «Енергетичний кліматичний діалог. Україна. Декарбонізація і зростання економіки» 14 квітня 2016 року.

У ході виступів експерти підіймали глобальні питання щодо скорочення викидів парникових газів, промислових викидів, інноваційних низьковуглецевих технологій. Також говорили про наявність в Україні технічних рішень, що підвищують ефективність використання енергії в промисловості.

До дискусії «Енергоефективність у промисловості: зростання потенціалу» долучився і Віктор Білько, заступник директора департаменту технічного регулювання енергоефективності Держенергоефективності. Він виступив з презентацією «Плани Держенергоефективності стосовно впровадження системи енергетичного менеджменту».

Віктор Білько проінформував присутніх про роботу, яка наразі ведеться Держенергоефективності у напрямку зменшення викидів парникових газів. Так, Агентство бере участь у розробці стратегії низьковуглецевого розвитку України до 2020 року та інших дотичних документів. У межах своїх повноважень Держенергоефективності реалізує положення Паризької кліматичної угоди. Фахівці Агентства планують долучитися до роботи Конференції сторін Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату СОР22 (7-18 листопада 2016 року, м. Марракеш, Марокко).

Окрім цього, він зауважив, що наразі існує низка стратегічних документів, які впливають на зменшення шкідливих викидів у промисловості. Наприклад, це Директива Європейського Парламенту і Ради 2012/27/ЄС про енергоефективність, однією з вимог якої є проведення енергоаудиту на підприємствах та впровадження системи енергетичного або екологічного менеджменту.

 

версія для друку