українська російська англійська
Високопоставлені представники Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки привітали Володимира Гройсмана з призначенням на посаду Прем'єр-міністра України
14.04.2016 | 19:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У четвер, 14 квітня, після затвердження Верховною Радою України нового складу Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефонні бесіди з Віце-президентом США Джо Байденом, Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцем та Високим представником ЄС у закордонних справах та політиці безпеки – Віце-президентом Європейської Комісії Федерікою Могеріні.

Віце-президент США висловив сподівання, що призначення нового Уряду створить необхідний імпульс для прискорення системних реформ в Україні відповідно до програми співробітництва з МВФ та Угоди про асоціацію з ЄС. Віце-президент Джо Байден підтвердив солідарність США з Україною та готовність його держави надалі надавати всебічну підтримку Україні на шляху перетворень.

У відповідь Володимир Гройсман наголосив на незмінності курсу реформ в Україні та підкреслив усвідомлення новопризначеним Урядом необхідності прискорення темпу та підвищення якості системних перетворень у державі. Він також висловив вдячність Джо Байдену за його особисту роль у підтримці України Сполученими Штатами.

Президент Європейського Парламенту Мартін Шульц високо оцінив ефективну двосторонню взаємодію між Верховною Радою та Європейським Парламентом, якою позначився період перебування Володимира Гройсмана на посаді Голови Верховної Ради України. У свою чергу Прем’єр-міністр України подякував Мартіну Шульцу за практичний внесок Європейського Парламенту у процес зміцнення інституційної спроможності Верховної Ради та запевнив у готовності Уряду підтримувати цей процес.

Високий представник ЄС Федеріка Могеріні наголосила на солідарній позиції Європейського Союзу на підтримку України у подоланні актуальних викликів.  Володимир Гройсман, у свою чергу, висловив вдячність Європейській Комісії за готовність підтримувати новий Уряд у впровадженні ключових реформ, модернізації країни та боротьбі з корупцією.

 

версія для друку