українська російська англійська
На лікуванні та контролі у закладах охорони здоров'я Міноборони перебуває 116 військовослужбовців Збройних Сил України, поранених в ході АТО
15.04.2016 | 10:30
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Військовослужбовці Збройних Сил України, поранені в ході виконання завдань антитерористичної операції, проходять лікування та реабілітацію у військово-лікувальних закладах Міністерства оборони України та цивільних лікарнях.

На сьогодні на лікуванні та контролі у закладах охорони здоров’я Міноборони перебуває 116 військовослужбовців Збройних Сил України, поранених в ході АТО.

47 військовослужбовців проходять реабілітацію у санаторно-курортних закладах. Всього з початку 2016 року реабілітаційне лікування пройшли близько 150 учасників АТО. Про це сьогодні, 15 квітня, на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковник Оксана Гаврилюк.

16 поранених українських військовослужбовців проходять лікування за кордоном. Із них 10 – у Німеччині, 4 – у США, по одному – у Латвії та Польщі.

«Кошторисом Міноборони на 2016 рік на медичне забезпечення передбачено 257 мільйонів гривень, у тому числі близько 200 мільйонів гривень – на оплату медикаментів. З початку року Міністерство оборони вже придбало медикаменти на суму понад 32 мільйони гривень», – повідомила підполковник Оксана Гаврилюк.

Крім того, до військово-медичних закладів та військових частин Збройних Сил України надходить благодійна допомога у натуральному вигляді. Наразі військові отримали медичне майно на загальну суму понад 200 мільйонів гривень.

 

версія для друку