українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
15.04.2016 | 13:33
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники здійснюють охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Польотів  безпілотних літальних апаратів зафіксовано не було.

Учора бойовики неодноразово здійснювали обстріл в напрямку контрольного пункту в’їзду-виїзду «Станиця-Луганська». Вогонь з неконтрольованої території вівся з АГС-17, мінометів та стрілецької зброї. Постраждалих серед прикордонників немає.

Ще два обстріли зі стрілецької зброї та мінометів російські найманці здійснили по позиціям блокпосту «Золоте», що на Луганщині та в напрямку блокпосту «Березове», що на ділянці Донецького прикордонного загону. Серед прикордонників ніхто не постраждав.

На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби зупинили автомобіль, який прямував з неконтрольованої території, з вантажем медичного лейкопластиру. Під час перевірки було виявлено 200 коробок на загальну суму в півмільйона гривень. Транспортний засіб з вантажем передали зведеній мобільній групі для прийняття правового рішення.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби зупинили транспортний засіб з вантажем кави без відповідних документів вагою близько 75 кілограмів. Її везли на неконтрольовану територію. Конфіскат вартістю майже 20 тисяч гривень передали представникам зведеної мобільної групи.

Також на цьому ж контрольному пункті оглядова група виявила у громадянина України, який пішки прямував на підконтрольну бойовикам територію, 20 набоїв травматичної дії та понад сто старовинних монет. 

Ще одну автівку з вантажем запчастин до насосів, що прямувала з неконтрольованої території зупинили на КПВВ «Гнутове». Документів на вантаж у водія не було. Конфіскат вартістю більше 20 тисяч гривень передали до фіскальної служби.

 

версія для друку