українська російська англійська
Під час робочої поїздки на Тернопільщину Перший заступник Міністра Ігор Гоцул відвідав спортивні об'єкти області
15.04.2016 | 18:55
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

15 квітня Перший заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул перебував із робочою поїздкою у Тернопільській області. Він зустрівся із головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною, з яким обговорив нинішній стан розвитку сфери спорту та фізичної культури у регіоні.

Крім цього, Перший заступник Міністра відвідав об’єкти спортивної інфраструктури Тернопільської області. Зокрема, біатлонну базу ФСТ «Колос» у селі Підгороднє Тернопільського району.

Це - єдина працююча у західному регіоні біатлонна база, де свого часу тренувалася чемпіонка світу, відома біатлоністка Олена Підгрушна, сьогодні перебуває не в кращому стані. Низку перешкод, що стають на заваді повноцінному функціонуванню спортивного комплексу, окреслив начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур.

На часі - питання виділення з держфонду земельної ділянки для стрільбища, а також розробка ескізного проекту будівництва лижороллерної траси.

"Для того, щоб отримати підтримку Уряду, місцевій владі необхідно надати чітко сформульовану стратегію дій, спрямованих на збереження даного об’єкта", - зазначив Ігор Гоцул.

Також він разом із представниками ОДА відвідав тернопільський веслувальний канал. На його базі планують створити Центр водних видів спорту. Ще у 90-их роках веслувальний канал був практично готовий до експлуатації, проте даний об’єкт так і не завершили. Та незважаючи на це, зараз тут активно проводяться водні змагання.

 Також Ігор Гоцул оцінив стан проведення реконструкції комунального підприємства «Тернопільський міський стадіон». Арена розміщена на території «Старого парку».

«Це найбільший футбольно-легкоатлетичний стадіон Тернополя та області, - підкреслив Віктор Мацикур. - Після масштабної реконструкції стадіон оснащений 15 150 пластиковими місцями під накриттям й поділений на 48 секторів. Функціонує електронне табло, освітлення 1200 люксів. Обладнаний п’ятьма стаціонарними точками відеозйомки для проведення телевізійних трансляцій футбольних матчів».

Також 15 квітня Ігор Гоцул взяв участь у презентації довідника «Легка атлетика Тернопільщини: історичний аспект» (автор Олександр Степанюк) та зустрівся з легкоатлетичним активом області.

 

версія для друку