українська російська англійська
ЛитПолУкрбриг візьме участь у багатонаціональному навчанні "Anakonda-16"
18.04.2016 | 14:58
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Під час багатонаціонального навчання “Anakonda-16” у червні цього року Литовсько-Польсько-Українська бригада розгорне бригадний операційний командний пункт в навчальному центрі Нова Деба і прийме визначені підрозділи у своє підпорядкування.

Таку роль багатонаціональної бригади визначено під час заключної плануючої конференції з координації, що відбулася днями у Варшаві.

Як зазначив майор Адам Паньчик, начальник секції S-3, участь в “Anakonda-16” підвищить злагодженість і взаємосумісність Литовсько-Польсько-Української бригади з підрозділами збройних сил інших держав.

“Anakonda-16” відкриває можливість для нас налагодити взаємодію із представниками збройних сил 24 країн-учасниць. Участь в навчанні – це наша інвестиція в підвищення професійної майстерності, зміцнення довіри і взаємопорозуміння між військовослужбовцями-учасниками”, – зазначив заступник начальника штабу ЛитПолУкрбриг підполковник Міхал Малишка.

Довідково

У навчанні “Anakonda-16” візьмуть участь військовослужбовці із 24 країн-учасниць. Зокрема, з Албанії, Болгарії, Канади, Хорватії, Чехії, Естонії, Фінляндії, Грузії, Німеччини, Угорщини, Косово, Латвії, Литви, Македонії, Польщі, Румунії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швеції, Туреччини, Великої Британії та Сполучених Штатів Америки. Етапи навчання “Anakonda-16” відбуватимуться одночасно на усіх військових полігонах Республіки Польща.

 

версія для друку