українська російська англійська
Оборонні відомства України та Литви нарощуватимуть двостороннє співробітництво
18.04.2016 | 15:07
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Оборонні відомства України та Литви нарощуватимуть двостороннє співробітництво. На цьому сьогодні, 18 квітня, наголосили під час зустрічі у Києві Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак та Міністр охорони краю Литовської Республіки Юозас Олєкас.

Міністр оборони України поінформував Юозаса Олєкаса щодо поточної ситуації в Україні та у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

За його словами, врегулювання ситуації на Донбасі залежить не лише від політичних зусиль з боку світової спільноти, а й від здатності нашої держави провести реформи заради покращення життя народу.

«Політична криза в Україні успішно вирішена, сформовано новий Кабінет Міністрів, який має довести спроможність чітко слідувати шляхом реформ в усіх сферах суспільного життя», – наголосив Степан Полторак.

У цьому контексті керівник вітчизняного оборонного відомства підкреслив, що після етапу стабілізації ситуації у Збройних Силах України необхідні реформи у Міноборони вже розпочалися. При цьому процес реформування розпочато «зверху», з апарату Міністерства оборони України.

«Паралельно відповідні заходи реформування проводитимуться у Генеральному штабі та Збройних Силах України. Обсяг роботи попереду у нас значний, але маємо її завершити до 2020 року», – зазначив Міністр оборони України.

Генерал армії України Степан Полторак зауважив, що часу на «розкачування» під час реформування немає, адже Збройним Силам одночасно доводиться виконувати бойові завдання на фронті. Він також наголосив, що у Міністерстві оборони України розроблений відповідний план дій, який планується представити на наступному, липневому саміті НАТО у Варшаві.

«Під час реформування ми чітко орієнтовані на дотримання фундаментальних принципів та підходів НАТО, адже тільки підготовка особового складу і техніки за стандартами Альянсу без налагодження нормальної роботи вищих штабів не дасть позитивного результату – треба змінювати структуру», – підкреслив Міністр оборони України.

Керівник вітчизняного оборонного відомства подякував Уряду та оборонному відомству Литовської Республіки за допомогу, зокрема, залучення інструкторів для підготовки особового складу, лікування та реабілітацію українських військових.

 

 

 

версія для друку