українська російська англійська
Ужгородський аеропорт офіційно відновив роботу
18.04.2016 | 17:20
ЗАКАРПАТСЬКА ОДА

У понеділок, 18 квітня, міжнародний аеропорт «Ужгород» прийняв перший регулярний авіарейс із Києва таким чином аеропорт відновив свою повноцінну роботу. У літаку «Як-40», який розрахований на 24 пасажирів, не виявилося жодного вільного місця. Першим рейсом на Закарпаття прилетіла в тому числі група інвесторів із Китаю, які розглядають можливість будівництва заводу з утилізації твердих побутових відходів.

«Минулої п’ятниці, 15 квітня, в Ужгород прилітала футбольна команда «Динамо» Київ, яка проводила матч із Закарпатським ФК «Говерла», однак регулярне авіасполучення між Ужгородом і Києвом відновилося саме сьогодні, – заявляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, котрий особисто приїхав в аеропорт, щоб зустріти авіарейс. –  Відтепер літак (АН-24 або АН-140) курсуватиме між столицею і Ужгородом Закарпаття щодня, крім суботи».

Нагадаємо, що 15 лютого цього року Державна авіаційна служба України призупинила дію сертифіката авіаційної безпеки аеропорту Ужгорода через грубі порушення в його експлуатації. За останні два місяці завдяки активній позиції голови ОДА частину порушень вдалося  усунути, у результаті чого сертифікат авіабезпеки було відновлено. Роботи з приведення аеропорту до всіх передбачених законодавством вимог тривають і далі.

 

версія для друку