українська російська англійська
На сьогодні контракт зі Збройними Силами України вже підписали 20 тисяч військовослужбовців, - Степан Полторак
18.04.2016 | 17:41
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Ті заходи, які були прийняті Урядом за дорученням Президента України щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців-контрактників у Збройних Силах України, дали нам можливість підписати контракт із 20 тисячами військовослужбовців. Про це cьогодні, 18 квітня, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

«Ця цифра збільшується щодня. Ми плануємо щомісяця продовжувати залучати на контракт по 5-7 тисяч осіб. У минулому році чисельність особового складу, який призивався на службу за контрактом, у місяць складала 200-300 чоловік», – розповів генерал армії України Степан Полторак.

Разом із тим Міністр оборони України заявив про посилення вимог при наборі контрактників у Збройні Сили України, а також констатував, що зараз на контрактну службу приходять хлопці, які вже мають бойовий досвід, і таких близько 65-70%.

«На сьогодні ми вже звільнили у запас близько 30 тисяч мобілізованих військовослужбовців «четвертої хвилі». Набрали на контракт близько 20 тисяч осіб, не проводячи чергової хвилі мобілізації. Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України визначив, якщо цього року й буде мобілізація, то це ймовірно буде одна хвиля. Але звичайно все залежатиме від ситуації на Сході України», – розповів Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку