українська російська англійська
Володимир Гройсман провів нараду з питань використання коштів Державного фонду регіонального розвитку та підтримки інвестиційних проектів
18.04.2016 | 19:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів нараду з питань використання у 2016 році коштів Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій, а також бюджетної програми "Підтримка державних та регіональних інвестиційних проектів".

У зустрічі взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, Міністр фінансів України Олександр Данилюк, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів, заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова.

Глава Уряду наголосив на необхідності спрощення механізму отримання фінансування на регіональні проекти місцевими органами влади. "Мені важливо, щоб це було чесно, не заангажовано і не було тяганини", - зауважив Володимир Гройсман.

У зв'язку з цим Прем'єр-міністр доручив Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України напрацювати пропозиції щодо вдосконалення системи використання коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Керівник Уряду зазначив, що необхідно забезпечити можливість місцевими органами влади середньострокового планування здійснення інвестиційних проектів. "Нам потрібно по-новому вибудувати стосунки: у кожного має бути свій бюджет, і він має ним розпоряджатися", - зазначив Володимир Гройсман.

На нараді також було обговорено питання виділення субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, на що у 2016 р. передбачено 1 млрд. грн. Прем'єр-міністр наголосив, що необхідно поставити крапку у питанні розподілу цих коштів та доручив до 1 червня напрацювати перелік проектів для фінансування.

 

версія для друку