українська російська англійська
Американський досвід цивільно-військового співробітництва для військовослужбовців ЛитПолУкрбриг
19.04.2016 | 10:29
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У командуванні Литовсько-Польсько-Української бригади (ЛитПолУкрбриг) триває тижневий семінар з питань цивільно-військового співробітництва під час операцій, який проводять інструктори Збройних сил США.

Зокрема, фахівці із батальйонів ЦСВ діляться з представниками багатонаціональної бригади своїм досвідом щодо засобів та прийомів налагодження зв’язків із державними і громадськими організаціями в зоні проведення операцій. Також ознайомлюють військовослужбовців ЗС України, Республіки Польща і Литовської Республіки зі структурою підрозділів цивільно-військового співробітництва США, їхньою роллю і підготовкою.

«Ми цінуємо цю унікальну можливість поділитися із литовськими, польськими та українськими військовими нашими надбаннями й знаннями, які ми отримали під час виконання багатьох місій та операцій. Очікуємо, що учасники обмінюватимуться своїми думками і поглядами», – зазначив керівник підрозділу цивільно-військового співробітництва, що дислокується в штаті Техас капітан Денніс Грінберг.

«Обмін досвіду з нашими партнерами зі Сполучених Штатів є важливим. Такі заходи як цей семінар сприяють поглибленню нашої співпраці, зміцненню міжнародного військового співробітництва та інтеграції бригади в багатонаціональне середовище миротворчих операцій, – підкреслив заступник командира ЛитПолУкрбриг полковник Володимир Юданов.

 

версія для друку