українська російська англійська
Цього року для ЗСУ поставлено вже близько 300 одиниць озброєння і військової техніки та 58 тисяч боєприпасів
19.04.2016 | 11:05
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Державні підприємства продовжують постачати Збройним Силам України нове та модернізоване озброєння та військову техніку.

“За минулий тиждень українська армія отримала шість радіорелейних станцій та 30 тисяч 60-міліметрових мінометних пострілів. Згідно з державним оборонним замовленням, цього року для Збройних Сил України поставлено вже близько 300 одиниць озброєння і військової техніки та 58 тисяч боєприпасів”. Про це сьогодні, 19 квітня, на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковник Оксана Гаврилюк.

Цього року на виконання державного оборонного замовлення та річного плану закупівель Міністерство оборони України уклало 89 контрактів та додаткових угод на понад 3 мільярди гривень. Усього планується укласти 221 державний контракт.

Крім того, за минулий тиждень ремонтно-відновлювальні бригади Збройних Сил України повернули для виконання бойових завдань в районі проведення АТО 308 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема, танки, гармати, протитанкові комплекси та бойові машини.

Таким чином, з початку проведення АТО відновлено вже близько 46,5 тисячі одиниць озброєння та військової техніки. Із них понад 43,5 тисячі одиниць відновили військові частини Збройних Сил України.

 

версія для друку