українська російська англійська
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з членами Американської торговельної палати в Україні та Європейської Бізнес Асоціації
19.04.2016 | 11:27
Міністерство закордонних справ України

18 квітня 2016 р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з членами Американської торговельної палати в Україні та Європейської Бізнес Асоціації.

У своєму виступі П.Клімкін підкреслив, що економічна складова зовнішньої політики, яка реалізується в рамках механізму оновленої Ради експортерів та інвесторів, як єдиного майданчика для комунікації між МЗС та діловими колами, визначена на сьогодні одним з головних пріоритетів діяльності Міністерства та закордонних дипломатичних установ України.

У контексті обговорення Угоди про асоціацію з ЄС, Глава зовнішньополітичного відомства наголосив, що МЗС повсякденно працює з тим, щоб ця Угода, яка відображає стратегічний зовнішньої політики України, стала також реальним інструментом просування української продукції на ринки країн ЄС та залучення іноземних інвестицій до України.

З метою підвищення ефективності підтримки національних виробників у їх роботі на закордонних ринках, Міністр запропонував розглянути можливість  створення пілотних торгових представництв України на базі державно-приватного партнерства, які б працювали у тісній взаємодії з українськими посольствами та, в той же час, володіли суттєво більшим арсеналом реальних інструментів сприяння вітчизняним компаніям.

П.Клімкін наголосив на готовності МЗС до активної взаємодії з провідними об’єднаннями іноземного бізнесу в Україні та запевнив в особистій підтримці ініціатив, спрямованих на залучення іноземних інвестицій в економіку нашої країни та промоції українського інвестиційного потенціалу. 

 

 

версія для друку