українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
19.04.2016 | 14:03
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Безпілотних літальних апаратів прикордонниками зафіксовано не було.

Минулої доби бойовики здійснили 40 пострілів з 82-міліметрового міномету по позиціях блокпосту «Березове», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Вогонь вівся з боку неконтрольованої території. Постраждалих немає.

На контрольному пункті в'їзду-виїзду «Зайцеве» прикордонниками спільно з представниками фіскальної служби у 3 випадках затримано 3 автомобілі з вантажем косметичних засобів, приладів для супутникового телебачення та одягом загальною вартістю близько 125 тисяч гривень, які прямували до неконтрольованої території. Дані транспортні засоби та вантаж передали представникам зведеної мобільної групи для прийняття правового рішення.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Зайцеве» в напрямку Донецька прослідував гуманітарний вантаж з майже 3 тоннами продуктів харчування від благодійного фонду.

 

версія для друку