українська російська англійська
Володимир Гройсман: Необхідно створити прозорі правила, які дозволять полегшити ведення бізнесу в Україні
19.04.2016 | 16:01
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

В Україні необхідно створити прозорі, зрозумілі правила, що дозволять полегшити ведення бізнесу в Україні, залучити нові інвестиції та сприяти відродженню національної економіки. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи переговори урядових делегацій України та Королівства Данія за участі Прем'єр-міністра Королівства Данія Ларса Расмуссена у вівторок, 19 квітня.

"Необхідно створити прозорі, зрозумілі, загальні для усіх правила, які дозволять легко вести свій бізнес та позбавити його зайвої зарегульованості", - заявив Володимир Гройсман.

За його словами, серед конкретних заходів, що дозволять полегшити ведення бізнесу в Україні та які необхідно здійснити, - реформа податкового законодавства, подолання корупції на митниці, урегулювання діяльності контролюючих організацій.

Так, зазначив Прем'єр-міністр, запровадження електронної системи управління ризиками на митниці забезпечить рівний підхід до проходження митних процедур та звільнить додаткові резерви до державного бюджету. Така реформа буде розроблена та запропонована найближчим часом, зауважив Володимир Гройсман.

"Ми зацікавлені в абсолютній прозорості діючої влади і будемо спрямовувати на це зусилля. Найголовніше – ми маємо дуже системно подолати усі ці перешкоди, якої б сфери бізнесу це не стосувалося. Ми націлені саме на такий підхід", - запевнив він.

Також одними з пріоритетів діяльності Уряду є розвиток національної економіки та, зокрема, сільського господарства, підвищення енергоефективності. Крім того, Уряд прагне відновити економічне зростання та сприяти поглибленню і пришвидшенню реформ, зокрема, у сферах юстиції та боротьби з корупцією, підкреслив Володимир Гройсман.

"Український Уряд налаштований дуже швидко вирішити проблеми, які сьогодні є, і створити нормальні умови для ведення бізнесу: як українського бізнесу, так і наших міжнародних партнерів, - заявив Володимир Гройсман. - Для нас у пріоритеті конкретні кроки, які дозволять полегшувати ведення бізнесу в Україні. Ми знаємо про наші проблеми".

"Ми розуміємо, що перед Україною сьогодні є багато викликів як внутрішніх, так і зовнішніх. Найкраща відповідь на ці виклики - якісна робота українського Уряду", - заявив Глава Уряду.

 

 

версія для друку