українська російська англійська
Юрій Стець: «Обшуки та затримання журналістів в Криму – черговий прояв зневаги до всього світу»
19.04.2016 | 16:14
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Окупаційна влада в Криму, яку не визнає цивілізований світ, вкотре демонструє зневагу до фундаментальних прав та свобод людини та суспільства.

Затримання відомого українського журналіста Миколи Семени, Лен’яри Абібуллаєвої та Руслани Люманової, обшуки в їх домівках, а також в оселях ще кількох журналістів в Криму – ще один прояв зневаги до всього світу, який виборює демократію, свободу слова та розвиток.

Затримання, арешти, політичні розправи, кримінальні справи по відношенню до журналістів, а також намагання звинуватити  непідконтрольних окупанту журналістів у екстремізмі та сепаратизмі –  підступна політика вбивства будь-якої форми свободи на півострові.

У зв’язку з цим Міністерство інформаційної політики України звернулося до Генеральної Прокуратури АРК та України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України, а також до міжнародних організацій в тому числі Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ з проханням вжити відповідних заходів та  невідкладно відреагувати на чергові правопорушення.

Світ має дати жорстку оцінку подібним діям, особливо на тлі російської пропаганди, яка створює власну картину кримських подій та запевняє світ у тому, що всі жителі Криму насолоджуються життям в «рідній гавані».

 

 

 

версія для друку