українська російська англійська
Володимир Омелян: Приватизація – це єдиний шлях для України бути успішною
19.04.2016 | 16:26
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

19 квітня Міністр інфраструктури Володимир Омелян взяв участь у дискусійній панелі «Приватизація: Перспективи інвестицій для України», що була організована Американською торговельною палатою в Україні.

У своїй доповіді Міністр зосередив увагу на планах очолюваного ним відомства у сфері роздержавлення підзвітних підприємств, зокрема, назвав приватизацію одним з пріоритетних напрямків роботи поряд з боротьбою з корупцією та продовженням процесу корпоратизації Укрзалізниці. Міністерство інфраструктури повністю поділяє позицію Мінекономрозвитку, згідно з якою перелік підприємств, що не підлягають приватизації, має бути переглянуто та суттєво скорочено. Більше того, планується, що у відомстві буде окремий заступник Міністра, що відповідатиме за питання приватизації.

Володимир Омелян поінформував, що спільно з Фондом державного майна України та Мінекономрозвитку продовжується робота над новим законом про концесію. На переконання Міністра його розробка, внесення до Парламенту та прийняття можливі до кінця 2016 року.

Пов’язаним до приватизації є і питання управління державними підприємствами. «У випадку «Укрзалізниці» ми плануємо посилити менеджмент та наглядову раду, ввести в неї незалежних членів, що діятимуть в інтересах підприємства, а не окремих політичних сил. Прозорі кадрові конкурси на очільників стратегічних державних активів – це те, що зараз вкрай необхідно для продовження реформ та розвитку економіки країни», – підкреслив Міністр.

 

версія для друку