українська російська англійська
Тарас Кутовий: Розвиток сільських територій та відродження села - наше пріоритетне завдання
19.04.2016 | 17:17
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Сільське господарство є локомотивом української економіки. При цьому сьогодні основну частину сільгоспвиробників складають фермери. Зважаючи на це, розвиток села стає важливою умовою для подальшого розвитку всього агросектору. Про це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час виступу на міжнародній конференції  «Сільські території  в умовах децентралізації: стан, можливості та перспективи».

«Перед нами стоїть пріоритетне завдання – розвиток сільських територій та відродження села. Для цього потрібно, в першу чергу, застосувати територіально-орієнтований підхід до управління розвитком сільських територій, концентрувати зусилля на залученні інвестицій, сприяти розвитку кооперативних моделей та інших ефективних форм організації виробництва, а також проводити з фермерами роз’яснювальну роботу та надавати організаційну підтримку у створенні кооперативів», - наголосив очільник відомства.

Тарас Кутовий підкреслив, що головні завдання з розвитку сільської місцевості окреслені у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

«Вважаю, що розвиток села має ґрунтуватися також на покращенні сільської освіти та розвитку інфраструктури. А держава та органи місцевого самоврядування повинні будь-яким чином сприяти цим процесам», - додав Міністр.

версія для друку