українська російська англійська
Остап Семерак: США підтримують прозору екологічну політику та готові надавати технічну допомогу
19.04.2016 | 19:23
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 19 квітня, у Міністерстві екології та природних ресурсів відбулася зустріч Міністра з представниками посольства США в Україні. На зустрічі були присутні радник з економічних питань Вільям Лейтінен, керівник політичного відділу посольства Грегор Флегер, економічний аналітик посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Джефрі Страка та координатор американської допомоги в Україні посольства США Джоанна Вагнер. Дипломати привітали Остапа Семерака з призначенням на посаду, Міністр підтвердив відданість курсу реформ та наближення до світових стандартів у екологічній політиці.

В ході зустрічі сторони обговорили важливість співпраці в питанні впровадження стандартів прозорості та відкритості державної політики, зокрема, створення електронного екологічного врегулювання. Остап Семерак запевнив, що найближчим часом Міністерство представить концепцію швидкого впровадження електронних сервісів в екологічній галузі.

Окремо піднімалося питання врегулювання видобутку бурштину. Сторони дійшли згоди необхідності термінового законодавчого врегулювання ситуації, а також створення інвестиційно привабливих умов для надрокористування в Україні. 

Також дипломати зацікавились реформуванням Чорнобильської зони відчуження та висловили готовність надати технічну допомогу щодо поводження з ядерними відходами.      

 

версія для друку