українська російська англійська
У Дніпропетровській області на земельних аукціонах інвесторам передали в оренду майже 200 гектарів земель
20.04.2016 | 10:30
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На земельних аукціонах у Дніпропетровській області з початку року землевпорядники продали права оренди на 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Інвестори взяли у користування близько 92 га пасовищ та 102 га ріллі.

За підсумками торгів вартість річної орендної плати на земельні ділянки підвищилась з 128  тис. грн. до 138 тис. гривень. Кошти щорічно поповнюватимуть місцеві бюджети та можуть бути використані на реалізацію соціальних програм.

Найбільшу кількість земель передали у користування на території Солонянського району: дев’ять земельних ділянок, площею 106,6 гектара. Річна орендна плата становить 102,1 тис. грн.

У Дніпропетровській області до переліку інвестиційно-привабливих земель сільськогосподарського призначення державної власності землевпорядники включили 174 ділянки загальною площею 3785 гектара. Землі передаватимуться в оренду виключно на земельних торгах.

На сьогодні спеціалісти Головного управління Держгеокадастру готують до продажу права оренди на 128 земельних ділянок площею 2940 гектарів. Найбільші площі виставляються на торги у Царичанському (549 га) та Новомосковському (486 га) районах.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

 

версія для друку