українська російська англійська
З 1 травня Міноборони проведе конкурсний відбір кандидатів для комплектування посад в апараті оборонного відомства
20.04.2016 | 10:53
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

В рамках оптимізації апарату оборонного відомства Міністерство оборони України продовжує роботу з визначення рівня професійної компетентності державних службовців і військовослужбовців, які працюють у його структурних підрозділах.

До складу комісії, створеної наказом Міністра оборони України, входять народні депутати, представники громадськості та Комітету реформ, Громадської ради при Міністерстві оборони України, профспілок, а також іноземні радники при Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

Наразі учасники комісії проводять заслуховування кандидатів на посади у структурні підрозділи, що створюються. При цьому враховуються результати соціологічного опитування, тестування та поліграфічних досліджень кожного кандидата.

Пріоритети надаються фахівцям, які мають високі показники у службовій діяльності, бачать перспективи розвитку та структурних змін, налаштовані на роботу із запровадження принципів та стандартів провідних країн світу, володіють іноземними мовами та користуються заслуженим авторитетом.

Як показують результати роботи комісії, наразі в Міноборони існує брак фахівців за напрямами фінансового, юридичного забезпечення, внутрішнього аудиту, а також міжнародного співробітництва.

Отже, з набуттям чинності нової редакції Закону України «Про державну службу», з 1 травня 2016 року Міністерством оборони буде проведено конкурс на відбір кандидатів для комплектування посад за зазначеними фаховими напрямами.

 

версія для друку