українська російська англійська
150 родинам українських героїв, які загинули під час проведення АТО, організовано відпочинок у Туреччині
20.04.2016 | 11:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні вранці, 20 квітня, відправилися на відпочинок до Туреччини 150 членів родин військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Вони матимуть змогу протягом семи діб відпочити в курортній Анаталії. В програму включено не лише розміщення у готелях на берегу Середземного моря, а й насичена екскурсійна програма історичними місцями.

Серед учасників туру – Ольга Карачевська з дітьми – вдова майора Станіслава Карачевського, який загинув від кулі російського окупанта в Криму у квітні 2014 року, а також батьки військового журналіста капітан-лейтенанта Дмитра Лабуткіна, який поклав життя на Дебальцевському плацдармі у лютому 2015 року.

Слід зазначити, що минулого року на відпочинку в Туреччині за аналогічною програмою побували 120 рідних та близьких українських героїв. Програму, яку організовано на запрошення Турецької Республіки, забезпечують офіцери Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та Головного управління військового співробітництва та миротворчих  операцій Генерального штабу ЗС України.

 

версія для друку