українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд відбере найкращі пропозиції щодо реформ і реалізує їх на основі раніше визначених пріоритетів
20.04.2016 | 12:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд відбере найкращі пропозиції щодо реформ, у тому числі, від експертного середовища і Національної ради реформ при Президенті, і втілить це у життя на основі раніше визначених пріоритетів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи перше засідання Уряду у середу, 20 квітня.

"Планів у нашій країні багато, а нам потрібно усе найкраще, що було зроблено попереднім Урядом, врахувати, взяти найкраще, що може сьогодні нам пропонувати експертне середовище, і те, що було напрацьовано Нацрадою реформ, і провадити це у нашому житті, - заявив Володимир Гройсман. - Найважливіше - не тільки отримати безліч планів, а потрібно створити операційний план з чіткою відповідальністю кожного посадовця за виконання завдань", - наголосив він.

Прем'єр-міністр повідомив, що на засіданні Національної ради реформ у вівторок до Кабінету Міністрів були передані пропозиції щодо здійснення реформ у країні. Сьогодні Уряд отримає пропозиції з цього питання від експертного середовища, зазначив Володимир Гройсман.

За його словами, сьогодні Кабінет Міністрів прийме перші рішення з актуальних питань, які були напрацьовані за ці декілька днів.

Прем'єр-міністр наголосив, що дуже важливо спільно у 30-денний строк розробити операційний план щодо здійснення реформ у країні, а також швидко сформувати план дій діяльності кожного Міністерства.

Глава Уряду нагадав, що минуло менше тижня, як був сформований новий склад Уряду, і сьогодні міністри вивчають реальний стан справ в очолюваних ними напрямках.

За його словами, одним з пріоритетів діяльності Уряду має стати подолання корупції. "Треба припинити тиск з боку влади на підприємців, на бізнес, подолати корупцію на митниці і в податковій сфері - це ті завдання, які дозволять нам створити нормальний клімат і, за великим рахунком, наповнити бюджет, які ми маємо направляти на потреби держави і українців", - заявив Прем'єр-міністр.

Крім того, потрібно сформувати ефективну систему соціального захисту, захистити суверенітет і зберегти єдність країни.

"Наші пріоритети є абсолютно незмінними - підвищення якості державного управління і відповідальності влади і посадовців, питання забезпечення макрофінансової стабільності, відновлення економічного зростання", - підкреслив Глава Уряду.

"Загальне завдання - підвищити якість життя людей, я думаю, що це має бути на порядку денного кожного міністра, з цього ми маємо розпочинати нашу роботу", - наголосив Володимир Гройсман.

 

версія для друку